Esileht >

Isikuandmete kogumine ja kasutamine.

 

Isikuandmed on andmed, mida Väikekallur OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

Väikekallur OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Muude andmete kogumine

 

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Väikekallur OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Väikekallur OÜ’le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

 

Isikuandmete kaitse

 

Väikekallur OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Turvalisus

 

Kõiki Väikekallur OÜ-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

 

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@vaikekallur.ee

 

Esileht >

Freesasfalt 0-32 mm

Hind 9 €/tonn

Täiteliiv

Hind 6 €/tonn

Täiteliiv võib sisaldada vähesel määral orgaanikat ja looduslikke kive.

Sobib tagasitäiteks kohtadesse, kus liiva kvaliteet ei ole oluline,

näiteks vundamendi ja erinevate trasside kaevikute täiteks.

Paekiviliiv

Hind 6 €/tonn

Paekiviliiv, tuntud ka kui paekivisõelmed, kuid millest on eemaldatud tuhaosakesed kas siis pesemise (0.063- 4 mm) või sõelumise (1- 4 mm) teel. Tuhaosakeste puudumine tagab parema vee ärajuhtimise.

Kasutatakse tänapäeval liiva asemel tänavakivi aluse silumiskihina killustiku ja sillutise vahel, ühtlasi teeäärte rajamisel.

 

Graniitkillustikud

Inkoo mustjaspunakas tardkivikillustik

0-4 mm   26.16 €/t

3-6 mm   39.24 €/t

6-12 mm   39.24 €/t

10-20 mm   39.24 €/t

16-32 mm   39.24 €/t

32-64 mm   38.04 €/t

 

Parainen kirjuhall tardkivikillustik

2-8 mm   34.56 €/t

8-16 mm  34.56 €/t

16-32 mm   34.56 €/t

 

Punane tardkivikillustik

0-8 mm   43.80 €/t

3-8 mm   55.80 €7t

 

Tumehall tardkivikillustik

4-8 mm   55.80 €/t

 

Valge tardkivikillustik

4-12 mm   252.00 €/t

 

Graniitkillustiku tellimiseks palume saata hinnapäring.

Valikuga on võimalik kohapeal tutvuda Rudus AS graniitkillustiku laos tööpäevadel 08.00-16:30 Põhja-Tallinnas aadressil Ketta 5, Tallinn.

Sõelutud muld

Hind 9 €/tonn

Sõelutud põllumuld, mis sobib haljastuseks ja aiamaale.

Ehitusliiv

Hind 9 €/tonn

Peenkillustik 4-16 mm

Hind 16 €/tonn

Peenkillustik osakeste suurusega 4-16 mm. Sobib täitematerjaliks, betooni ja asfaldi tootmiseks.

 

Keskmine killustik 16-32 mm

Hind 15 €/tonn

Keskmine killustik osakeste suurusega 16-32 mm. Kasutatakse teedeehituses ja hoonete ning rajatiste all dreeniva või toestava materjalina.

 

Jämekillustik 32-64 mm

Hind 15 €/tonn

Jämekillustik osakeste suurusega 32-64 mm. Kasutatakse teede aluste ehitamiseks ja kohtades, kus on nõutud suur kandevõime või esineb vajumise oht.

 

Lisaks saadaval veel fraktsioonid 2-8 mm, 4-8 mm, 4-32 mm jt.

Tellimusvormil puuduvate fraktsioonide tellimiseks palume võtta ühendust telefoni teel või hinnapäringu vormi kaudu.